© 2020 by Adam Soukup - KNIGHTS FOUNDATION

NADAČNÍ UTKÁNÍ BYLO VELKOLEPÉ A PRO RYTÍŘE VÍTĚZNÉ!

RYTÍŘI KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 3:2

HRÁČSKÉ DRESY

Poprvé v historii obléknou hráči Rytířů Kladno černé dresy, které ihned po zveřejnění vzbudily u fanoušků obrovský zájem. Vedení klubu se proto rozhodlo pro dvě originální hráčské sady. Originální dresy poznáte od těch fanouškovských na první pohled! Originální dresy mají vepředu vyšité logo, na zadní straně pak mají vyšité číslo a jméno. Zatímco fanouškovské dresy jsou pouze natištěné a neobsahují žádnou nášivku. V první sadě odehrají Rytíři první třetinu, o přestávce dresy převléknou a ve druhé sadě dohrají zbytek utkání. Dresy jsou téměř k nerozpoznání, jediné, čím se budou lišit je cedulka. První sada bude označena na cedulce dresu 1/2, druhá sada pak bude označena 2/2. Ke každému dresu bude k dispozici certifikát o pravosti!

AUKCE DRESŮ

Jelikož hráči obléknou dvě sady, znamená to, že proběhnou i dvě aukce! "Chtěli jsme aby tyhle speciální a velmi žádané dresy zůstaly na Kladně, na druhou stranu jsme chtěli, aby měli možnost vydražit si dresy i lidé, kteří se na zápase neukážou, i proto jsme se rozhodli pro dvě dražby" vysvětlil produkční manažer Rytířů a zakladatel nadačního fondu Adam Soukup. Aukce první sady dresů se bude dražit ihned po zápase v prostorách VIP. Aukce bude přístupná pro všechny a probíhat bude živě stylem jak už jsou kladenští fanoušci zvyklí. Během aukce se ukážou v prostorách VIP i někteří kladenští hokejisté, stejně jako tomu bylo v předchozí dražbě vánočních dresů v casinu Rebuy Stars. Výtěžek z dražby poputuje na Knights Foundation. Druhá sada zamíří do on-line aukce na portál aukro.cz, a to zhruba od 5. března (tato informace bude ještě zavčas upřesněna). Dražit tak budou moci fanoušci i z jiných měst, či krajů. Jak už bylo zmíněno, ke každému dresu bude vystaven certifikát pravosti, výtěžek z on-line aukce by měl pokrýt náklady spojené s nadačním utkáním.

S PLYŠÁKEM NA HOKEJ

Nadační zápas bude obsahovat řadu zajímavých prvků, a jednou z nich je pomoc ve stylu NHL hod plyšáků na ledovou plochu. Celá tato aktivita probíhá ve spolupráci se Slováckým létem v rámci akce Tedy Bear Toss. Na utkání si můžete donést vlastního plyšáka z domova a po prvním gólu Rytířů jej hodit na ledovou plochu. Pokud doma žádného plyšáka nenajdete, budete si ho moci zakoupit téměř u každého vchodu na stadionu za symbolických 50 korun. Celý výtěžek z prodeje plyšáků opět zamíří na konto Knights Foundation. Rytíři jsou připraveni i na házení ze sektoru stání, kde je před fanoušky síť. "Samozřejmě i na tuto variantu jsme připraveni. Počítáme s tím, že fanoušci budou chtít házet plyšáky i ze stání. Kdo síť nepřehodí, budou u mantinelu připraveni naši kluci, kteří zametají ledovou plochu a plyšáky tam následně dohází. Plyšáci následně budou z ledové plochy uklizeni a ihned po uklizení vysušeni a následně poputují do různých dětských domovů a nemocnic." uvedl na pravou míru Adam Soukup.

"Celou akci jsme konzultovali s ředitelem TELH panem Josefem Řezníčkem, který nám v téhle aktivitě vyšel maximálně vstříc, za což mu mockrát děkujeme" informoval manažer marketingu Jiří Kalla.

VLASTNÍ HOKEJOVÁ KARTIČKA

Toužili jste vždycky mít svoji hokejovou kartičku jako mají hokejisté či jiné sportovní hvězdy? Tak teď budete mít možnost nechat si ji vytisknout přímo na utkání na ochozu stadionu nad sektorem 10, a nejlepší na tom je, že zdarma! Ve stánku si na sebe budete moci obléknout speciální černý dres Knights Foundation, k tomu rukavice s hokejkou, zvolíte si jméno, které chcete mít na kartičce, a ihned po vyfocení dostanete na místě zdarma svoji hokejovou kartičku, která vám bude sloužit jako skvělá památka právě na první nadační utkání! "Fanoušci už si na Kladně na speciálních zápasech mohli zvyknout třeba na fotokoutek, kde si vždy volili svoje pozadí, hráče a následně si fotku odnesli hned domů. Teď jsme chtěli už něco jiného. Něco, co tu ještě nebylo. A to právě nabídnou hokejové kartičky" prozradil Adam Soukup, který má na starosti kompletní režii a produkci celého utkání.

HOKEJOVÁ TOMBOLA NABÍDNE VÝHERCI I DRES JÁGRA

Utkání samozřejmě doprovodí Hokejová Tipsport Tombola 50/50, na kterou jsou fanoušci na Kladně už zvyklí a je již nedílnou součástí zápasů. Tentokrát ale ještě k polovině částky, kterou výherce vyhraje, dostane originální speciální nadační dres Jaromíra Jágra! Rytíři chtějí během utkání vybrat na Kladně rekordní částku v Hokejové Tipsport tombole, a k tomu má právě pomoci i cena v podobě hokejového dresu Jaromíra Jágra. Takže nejenže si za 50 korun bude výherce moci odnést polovinu vybrané částky, ale také speciální nadační dres Jaromíra Jágra! 

FANSHOP KNIGHTS FOUNDATION

Knights Foundation bude mít na ochozu nad kladenským kotlem speciální fanshop, kde budou k dostání limitované předměty s logem nadace. Jednat se bude například o parádní kulichy, kšiltovky, trička, puky, náramky a spoustu dalšího. Nadační černé dresy budou k prodeji pouze v limitované sadě, a to 30ks s číslem 68 právě ve speciálním fanshopu přímo na utkání! Speciální stánek s produkty Knights Foundation bude otevřen hodinu před utkáním. Rytíři prodávali fanouškovské dresy i on-line v limitované sadě šedesáti osmi kusů s vlastním číslem a jménem, tato sada byla vyprodána během 8 hodin!

VELKOLEPÝ SLAVNOSTNÍ CEREMONIÁL

Ještě před utkáním se fanoušci mohou těšit na velkolepý slavnostní ceremoniál, který nabídne nejenom velký zážitek, ale také obrovské emoce. Ceremoniál bude směřovat k představení Knights Foundation, zároveň se představí několik partnerů a velice zajímavých spoluprací. To vše proběhne za účasti významných lidí, dárců či vyléčených pacientů. Hlavním spoluúčastníkem pak bude Vězeňská služba. "Fanoušci se mají opravdu na co těšit. Tohle bude opravdu velkolepé a každý si z toho odnese nejen jedno instastories, ale také obrovský zážitek" neprozradil nic konkrétního Adam Soukup, který připravuje ceremoniál ve spolupráci s agenturou LIVEBROS.

FOTOGALERIE 📸