POMOC PRO ONDRU BUCHTELU

Hokej je sport, který lidé milují po celém světě. Jsou ale i důležitější věci, ve kterých nehraje roli, za který tým zrovna kopete. Rytíři Kladno se rozhodli pomoci hokejistovi, který v této době hraje velmi těžký zápas. Tím bojovníkem je Ondřej Buchtela, dvacetiletý talent, obránce Bílých Tygrů Liberec a Benátek nad Jizerou. Jeho soupeřem je rakovina srdce.  

10 TISÍC PRO RODINU KUBÍKA

Originální hraný dres Jana Hlaváče ze sezony 2014/2015 byl vydražen za účelem podpory rodiny tragicky zesnulého Kubíka Kučery za 5 300 korun. Z našeho nadačního fondu přidáváme 4 700 korun a pro rodinu tak míří 10 tisíc korun. Je nám jasné, že peníze rodině syna nevrátí, ale věříme že vybrané prostředky pomohou alespoň na terapeutickou péči pro rodiče a malé bratry 

132 283 KORUN ZA ZLATÉ DRESY

Dražba zlaté sady extraligových dresů skončila v pátek 5. června 2020. Díky fanouškům se v aukci vybrala suma 132 283 korun, která pomohla komunitnímu centrum pro osoby s autismem - Vítej. 

100 TISÍC PRO DĚTSKÉ KARDIOCENTRUM

Charitativní spolupráce Vězeňské Služby ČR s naším nadačním fondem Knights foundation vynesla pro dětské kardiocentrum 100 tisíc korun.  Předání šeku probíhalo ve Fakultní nemocnici v Motole. U předání byl i přednosta dětského kardiocentra prof. MUDr. Jan Janoušek, Ph.D. včetně malé pacientky Adélky se svojí maminkou, která před časem podstoupila transplantaci srdce. 

VIRTUÁLNÍ ZÁPAS

Rytíři Kladno a nadační fond Knights Foundation společně s hokejovými příznivci podpořili hrdiny z tzv. první linie boje proti pandemii koronaviru částkou 349 987 korun. To je suma, která se podařila vybrat díky vstupenkám na virtuální utkání Rytíři Kladno vs. Covid-19. 

V SEDMÉM NEBI

Nadační fond Knights Foundation v čele s patronem Jaromírem Jágrem ve spolupráci se slovenskou televizí JOJ napsali nádherný příběh! Lukášek to nemá v životě jednoduché, kvůli vážné diagnóze. Diagnostikovali mu rozpad kloubů v bedrech. Musel se znovu učit chodit. Musí dávat pozor na jakýkoliv úraz. Jelikož je velký bojovník, tak věříme, že jednou se z něj stane velká hokejová hvězda! 

NADAČNÍ UTKÁNÍ

Rytíři odehráli v rámci extraligového kola velkolepé nadační utkání ve speciálních černých dresech. Proti Mladá Boleslavi zvítězili a navíc pomohli dobré věci. Utkání se zúčastnil v rámci ceremoniálu i generální ředitel Vězeňské služby a přednosta dětského kardiocentra... 

DD LEDCE

Kladenští hokejisté využili volného odpoledne a společně s nadací Knights Foundation vyrazili do dětského domova v Ledcích. Čtveřice Patrik Machač, Tomáš Redlich, Martin Kehar a Ladislav Zikmund se dětem podepsala, vyfotila se s nimi a vše završilo rozdávání dárků a florbalová exhibice. 

POMOC ELIŠCE

Během slavnostního zahájení vydražili Rytíři bílý extraligový dres v hodnotě 13 tisíc korun. Výtěžek byl věnován právě Elišce, stejně jako suma, která se vybrala v tombole. Celkem tak Rytíři podpořili ve spolupráci s NC OAZA dobrou věc částkou 29 405 korun. 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 by Adam Soukup

TRANSPARENTNÍ ÚČET

Datum vzniku a zápisu: 26. 5. 2020

KONTAKTUJTE NÁS

Nadační fond Knights Foundation

IČO: 09184040

Hokejových legend 2531

Kladno 27201

 

Mail: adam.soukup@rytirikladno.cz

Tel: +420 722 003 705

KNIGHTS FOUNDATION

LOGO