© 2020 by Adam Soukup - KNIGHTS FOUNDATION

PROJEKTY

HRÁČI RYTÍŘŮ KLADNO VYRAZILI S NADACÍ DO DĚTSKÉHO DOMOVA V LEDCÍCH

Ledce1.jpg

Kladenští hokejisté využili volného odpoledne a společně s nadací Knights Foundation vyrazili do dětského domova v Ledcích. Čtveřice Patrik Machač, Tomáš Redlich, Martin Kehar a Ladislav Zikmund se dětem podepsala, vyfotila se s nimi a vše završilo rozdávání dárků a florbalová exhibice.

30 TISÍC PRO ELIŠKU! VÝTĚŽEK Z TOMBOLY A DRAŽBA JEDNOHO DRESU

Eliska_predani_sek.PNG

Během slavnostního zahájení vydražili Rytíři bílý extraligový dres v hodnotě 13 tisíc korun. Výtěžek byl věnován právě Elišce, stejně jako suma, která se vybrala v tombole. Celkem tak Rytíři podpořili ve spolupráci s NC OAZA dobrou věc částkou 29 405 korun.

109 TISÍC! RYTÍŘI VYDRAŽILI VÁNOČNÍ DRESY, NEJDRAŽŠÍ BYL PLEKANEC

Vanocni_dresy_2018_nadace_Foto.png

Podruhé v řadě připravilo hokejové Kladno v předvánočním čase aukci hraných dresů, jejíž výtěžek věnovali Rytíři na dobrou věc. Po loňské první živé aukci vybrali na Komunitní centrum Vítej sídlící ve Hřebči téměř 110 tisíc korun! nejvíc zaplatil zájemce o dres Tomáše Plekance - 15 a půl tisíce.

RYTÍŘSKÉ VÁNOCE VYNESLY NA DOBROU VĚC TÉMĚŘ 144 TISÍC KORUN!

17-12-13-vanocni-zapas.jpg

Rytíři si našli čas na dobré skutky i v předvánočním čase a navázali na úspěšný Movember. V páteční aukci hraných vánočních dresů, ve kterých Kladno porazilo Karlovy Vary, se vybralo téměř 95 tisíc korun a v konečném součtu s dalšími vybranými penězi pak částka činí dokonce 143 846 korun! Konečná suma nyní poputuje do Hřebče na konto Komunitního centra Vítej.

RYTÍŘI OVLÁDLI MOVEMBER A VYBRALI 105 359 KORUN!

rytiri_nadace_moveber_foto.jpg

Celosvětové akce, která je určena ke zvýšení povědomí o rakovině prostaty a k podpoře boje proti této nemoci, se zúčastnilo mnoho lidí, firem, ale i sportovních klubů. A v rámci té poslední kategorie vyhráli v Česku Rytíři Kladno. Podařilo se jim vybrat 105 359 Kč. Za nejvíce peněz byl vydražen dres majitele klubu Jaromíra Jágra.

HOKEJOVÍ RYTÍŘI S JAROMÍREM JÁGREM PODPOŘILI DOBRÉHO ANDĚLA

jagr-dobry-andel.l.jpg

Kladenský hokejový klub se rozhodl podpořit prostřednictvím nadace Dobrý anděl rodiny s dětmi, kde dítě nebo rodič má rakovinu či jiné závažné onemocnění. V uplynulých sezonách například pomohl úspěšnými aukcemi dresů programu Dr. Klaun, spolku Dobrý skutek nebo Nadaci pro transplantace kostní dřeně. Tyto aukce vynesly celkem 750 tisíc korun!

VOJTA DOSTAL OD RYTÍŘŮ TÉMĚŘ 150 TISÍC KORUN

rytirihhhgg_denik-630-16x9.jpg

Bojovníci na ledě podpořili bojovníka v životě. V pořadí už třetí dobročinná aukce dresů hokejových Rytířů Kladno vynesla skvělých 150 tisíc korun. Tentokrát se dražily bavlněné retro dresy Poldi, které si Rytíři oblékli 
u příležitosti devadesátého výročí vzniku hokeje v Kladně a odehráli s nimi utkání proti Dukle Jihlava.

DRESY Z VÝLUKY NHL VYNESLY 165 TISÍC! PENÍZE MÍŘÍ NA KOSTNÍ DŘEŇ

13-11-29-aukce.jpg

Částkou přes 165 tisíc korun ohodnotili fanoušci sadu třiceti zápasových dresů Rytířů z loňské výluky NHL. Hrané originály měli zájemci možnost dražit na největším obchodním portálu Aukro.cz do minulého pondělí. Nejdražším kouskem byl podle očekávání dres Jaromíra Jágra, jehož cena činí 35 tisíc. Veškeré peníze získané v týdenní aukci klub věnuje Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

100 TISÍC MÍŘÍ NA NADACI PRO TRANSPLANTACI KOSTNÍ DŘENĚ

kostni_dren_nadace_logo.jpg

Klub, kabina hokejového A - mužstva a fanoušci spojili síly a společně vybrali přesně 98 102 korun! Peníze putovaly na konto nadace pro transplantaci kostní dřeně! Rytíři se spolu se svými příznivci stali jedním z nejštědřejších přispěvatelů Nadace pro transplantace kostní dřeně, která pomáhá zachraňovat lidské životy!

ZLATÉ DRESY RYTÍŘŮ VYNESLY V AUKCI TÉMĚŘ PŮL MILIONU!

MAH479373_dresdy.jpg

Speciální sada třiceti zlatých zápasových dresů hokejového klubu Rytíři Kladno byla na portálu Aukro.cz vydražena celkem za 446 577 korun. Největší zájem byl podle očekávání o dres Jaromíra Jágra, jehož cena se vyšplhala až na 150 101 korun. Celý výtěžek charitativní aukce je určen pro program Dr. Klaun občanského sdružení Chance 4 Children.